Samtec Inc.
제품 번호:
FJH-20-D-02.50-4
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
.5MM FLEX CABLE JUMPER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.287
$3.287
10
$2.98395
$29.8395
25
$2.82606
$70.6515
50
$2.76051
$138.0255
100
$2.62903
$262.903
250
$2.300406
$575.1015
500
$2.234666
$1117.333
1000
$1.906042
$1906.042
2500
$1.7746
$4436.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | FJH |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 2.500" (63.50mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 20 |
| Base Product Number | FJH-20 |