FJH-25-R-72.00-4
Samtec Inc.
제품 번호:
FJH-25-R-72.00-4
Series FJH
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Cable Type FFC, FPC
Length 72.0" (1828.8mm)
Termination Style Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.020" (0.50mm)