Samtec Inc.
제품 번호:
FJH-30-D-02.00-4
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE FFC 30POS 0.50MM 2"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.4105
$3.4105
10
$3.0932
$30.932
25
$2.92942
$73.2355
50
$2.86121
$143.0605
100
$2.72498
$272.498
250
$2.384348
$596.087
500
$2.316233
$1158.1165
1000
$1.97561
$1975.61
2500
$1.839362
$4598.405
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | FJH |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 30 |
| Base Product Number | FJH-30 |