Fox Electronics
제품 번호:
FK135EIHM0.032768-T3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.798
$0.798
10
$0.703
$7.03
50
$0.65683
$32.8415
100
$0.580545
$58.0545
500
$0.549974
$274.987
1000
$0.458318
$458.318
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Capacitance | 12.5pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Frequency Stability | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 kOhms |
| Series | K135 |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Fox Electronics |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |