TDK Corporation
제품 번호:
FK22X7R1C226M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 22UF 16V X7R RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.216
$1.216
10
$0.9595
$9.595
50
$0.83182
$41.591
100
$0.719815
$71.9815
500
$0.543818
$271.909
1000
$0.479845
$479.845
2500
$0.447858
$1119.645
5000
$0.43186
$2159.3
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 16V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.295" L x 0.157" W (7.50mm x 4.00mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Series | FK |
| Package / Case | Radial |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |