TDK Corporation
제품 번호:
FK24X5R1A685KR000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 6.8UF 10V X5R RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.437
$0.437
10
$0.3116
$3.116
50
$0.23522
$11.761
100
$0.204915
$20.4915
500
$0.151772
$75.886
1000
$0.12901
$129.01
2500
$0.12142
$303.55
5000
$0.113829
$569.145
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 10V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.098" W (4.50mm x 2.50mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Series | FK |
| Package / Case | Radial |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 6.8 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |