FL1P-16NJ-1-R110V
Mallory Sonalert Products Inc.
제품 번호:
FL1P-16NJ-1-R110V
설명:
LED RED 16MM NUT 110VAC/DC STK
재고 : 57
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Lens Transparency -
Ingress Protection IP50
Viewing Angle 35°
Termination Style Solder Lug
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating 1000 ~ 1500mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings AC/DC
Series FL1P
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 110V
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Features -
Wavelength - Peak -
Lens Color Red
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 15.80mm Dia