onsemi
제품 번호:
FL7921RMX
제조업체:
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC LED DRIVER OFFL PWM 16SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4725
$1.4725
10
$1.3224
$13.224
25
$1.24716
$31.179
100
$0.99788
$99.788
250
$0.873164
$218.291
500
$0.848198
$424.099
1000
$0.673569
$673.569
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | Lighting |
| Voltage - Supply (Min) | 7.5V |
| Topology | Flyback, Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Type | AC DC Offline Switcher |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply (Max) | 25V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | onsemi |
| Frequency | - |
| Dimming | PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | - |
| Base Product Number | FL7921 |