FMA28-S1S3-S16
ConductRF
제품 번호:
FMA28-S1S3-S16
제조업체:
ConductRF
설명:
CBL ASSY SMA JACK TO PLUG 16"
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type Hand Formable .085
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
Connector Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series FMA
Length 16.00" (406.40mm)
1st Contact Gender Female
Mfr ConductRF
Style SMA to SMA
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz