SAB North America
제품 번호:
FMB-12R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CORD GRIP M12 BLACK CR: 2 - 5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.6575
$3.6575
25
$2.432
$60.8
50
$2.3465
$117.325
100
$2.1945
$219.45
250
$2.0235
$505.875
500
$1.881
$940.5
1000
$1.71
$1710
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.079" (2.00mm) |
| Thread Length | 0.315" (8.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.472" (12.0mm) |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Thread Size | M12x1.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Series | CG 200 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |