FMP300FBF73-287K
YAGEO
제품 번호:
FMP300FBF73-287K
제조업체:
YAGEO
패키지:
Axial
설명:
RES 287K OHM 1% 3W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 287 kOhms
Series FMP
Power (Watts) 3W