SCHURTER Inc.
제품 번호:
FMW-65-0001
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LINE FILTER 250/440VAC 3A CHAS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$33.2595
$33.2595
50
$28.14204
$1407.102
100
$24.0483
$2404.83
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| Applications | General Purpose |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Configuration | Single Stage |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | ENEC, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | 1mH |
| Series | FMW4-65 |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 250V, 440V |
| Current | 3 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FMW-65 |