Schaffner EMC Inc.
제품 번호:
FN3025HL-30-71
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$118.7405
$118.7405
10
$114.6441
$1146.441
30
$110.5496
$3316.488
40
$106.4551
$4258.204
80
$102.3606
$8188.848
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| Applications | General Purpose |
| Frequency - Operating | DC ~ 60Hz |
| Configuration | Single Stage |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | CSA, ENEC, UR |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | FN 3025 |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 300 V |
| Package | Tray |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 520 V |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 30 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN3025HL |