Schaffner EMC Inc.
제품 번호:
FN3025HP-10-71
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$104.804
$104.804
10
$101.1864
$1011.864
30
$97.5726
$2927.178
40
$93.9588
$3758.352
80
$90.345
$7227.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| Applications | General Purpose |
| Frequency - Operating | DC ~ 60Hz |
| Configuration | Single Stage |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | CSA, ENEC, UR |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | FN 3025 |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 300 V |
| Package | Tray |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 520 V |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 10 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | FN3025HP |