FN3288-40-33-C35-R65
Schaffner EMC Inc.
제품 번호:
FN3288-40-33-C35-R65
제조업체:
Schaffner EMC Inc.
설명:
LINE FILTER SLIM 480VAC 40A STB
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications Inverters, Power Drive Systems
Frequency - Operating DC ~ 60Hz
Configuration Two Stage
Termination Style Terminal Block
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series FN 3288
Mfr Schaffner EMC Inc.
Filter Type Three Phase (Delta)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 305 V
Package Tray
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 530 V
Voltage - Rated AC 530V, 305V
Current 40 A