Schaffner EMC Inc.
제품 번호:
FN9222ER-15-06
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.69
$9.69
10
$8.7191
$87.191
25
$8.2137
$205.3425
40
$8.003275
$320.131
120
$7.792612
$935.11344
240
$6.950124
$1668.02976
480
$6.528913
$3133.87824
960
$5.770728
$5539.89888
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | IP40 |
| Approval Agency | CQC, CSA, ENEC, UL |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 28.50mm x 21.50mm |
| Termination | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Product Status | Active |
| Current Rating - Circuit Breaker | - |
| Series | FN 9222E |
| Voltage Rating - Appliance Inlet | - |
| Panel Thickness | - |
| Current Rating - Appliance Inlet | - |
| Connector Style | IEC 320-C14 |
| Connector Type | Receptacle, Male Blades |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Accomodates a Fuse | No |
| Features | Bleed Resistor, Earth Line Choke, Front or Rear Side Mount |
| Filter Type | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Package | Tray |
| Switch Features | - |
| Current Rating - Filter | 15A |
| Base Product Number | FN9222 |
| Fuse Holder, Drawer | - |