Schaffner EMC Inc.
제품 번호:
FN9222SR-1-06
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.5835
$6.5835
10
$5.9546
$59.546
25
$5.62552
$140.638
40
$5.488388
$219.53552
120
$5.213914
$625.66968
240
$4.665098
$1119.62352
480
$4.390662
$2107.51776
960
$3.841838
$3688.16448
2400
$3.649748
$8759.3952
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | IP40 |
| Approval Agency | CQC, CSA, ENEC, UL |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 29.40mm x 20.80mm |
| Termination | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Current Rating - Circuit Breaker | - |
| Series | FN 9222 |
| Voltage Rating - Appliance Inlet | - |
| Panel Thickness | 0.028" ~ 0.059" (0.70mm ~ 1.50mm) |
| Current Rating - Appliance Inlet | - |
| Connector Style | IEC 320-C14 |
| Connector Type | Receptacle, Male Blades |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Accomodates a Fuse | No |
| Features | Bleed Resistor |
| Filter Type | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Package | Tray |
| Switch Features | - |
| Current Rating - Filter | 1A |
| Base Product Number | FN9222 |
| Fuse Holder, Drawer | - |