Schaffner EMC Inc.
제품 번호:
FN9255M-6-06
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.4945
$15.4945
10
$13.4292
$134.292
25
$12.7281
$318.2025
50
$12.54361
$627.1805
100
$11.06788
$1106.788
250
$10.329996
$2582.499
500
$10.108627
$5054.3135
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | IP40 |
| Approval Agency | CE, CQC, ENEC, UR |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 30.40mm x 22.90mm |
| Termination | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Product Status | Active |
| Current Rating - Circuit Breaker | - |
| Series | FN 9255 |
| Voltage Rating - Appliance Inlet | - |
| Panel Thickness | - |
| Current Rating - Appliance Inlet | - |
| Connector Style | IEC 320-C14 |
| Connector Type | Receptacle, Male Blades |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Accomodates a Fuse | No |
| Features | Rear Side Mount |
| Filter Type | Filtered (EMI, RFI) - Commercial |
| Package | Bulk |
| Switch Features | - |
| Current Rating - Filter | 6A |
| Base Product Number | FN9255 |
| Fuse Holder, Drawer | - |