Schaffner EMC Inc.
제품 번호:
FN9274B-2-05
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR ENT RCPT IEC320-C18 PANEL QC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.545
$10.545
10
$9.4943
$94.943
25
$8.94368
$223.592
50
$8.71416
$435.708
100
$8.48483
$848.483
250
$7.567586
$1891.8965
500
$7.108926
$3554.463
1000
$6.283386
$6283.386
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 2 |
| Ingress Protection | IP40 |
| Approval Agency | CE, CQC, CSA, ENEC, UL |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 28.50mm x 21.50mm |
| Termination | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Product Status | Active |
| Current Rating - Circuit Breaker | - |
| Series | FN 9274 |
| Voltage Rating - Appliance Inlet | - |
| Panel Thickness | - |
| Current Rating - Appliance Inlet | - |
| Connector Style | IEC 320-C18 |
| Connector Type | Receptacle, Male Blades |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Accomodates a Fuse | No |
| Features | Front Side Mount |
| Filter Type | Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical |
| Package | Box |
| Switch Features | - |
| Current Rating - Filter | 2A |
| Base Product Number | FN9274B |
| Fuse Holder, Drawer | - |