OptiFuse
제품 번호:
FPK-R-16A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
UL Class CC Fuse, Fast Acting 16
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.219
$15.219
10
$14.82
$148.2
25
$14.3735
$359.3375
50
$12.11915
$605.9575
100
$9.9237
$992.37
250
$8.97465
$2243.6625
500
$7.52685
$3763.425
1000
$6.5645
$6564.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Applications | Electrical, Industrial |
| Response Time | Fast Blow |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 200kA AC, 20kA DC |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.406" Dia x 1.496" L (10.30mm x 38.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | FPK-R |
| Voltage Rating - DC | 300 VDC |
| Package / Case | 5AG, 10mm x 38mm (Midget) |
| Voltage Rating - AC | 600 VAC |
| Mfr | OptiFuse |
| Features | - |
| Class | CC |
| Package | Bulk |