Panduit Corp
제품 번호:
FS3X2WH6NM
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
WIRE DUCT SOLID BASE 6' WHITE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$50.9865
$50.9865
10
$49.56815
$495.6815
25
$48.1517
$1203.7925
50
$46.73525
$2336.7625
100
$45.319085
$4531.9085
500
$43.902882
$21951.441
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Duct Type | Solid (Raceway), Base |
| Color | White |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type FS |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | No Mounting Holes |
| Height | 1.990" (50.55mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 3.251" (82.58mm) |
| Base Product Number | FS3X2W |