onsemi
제품 번호:
FSL146MRBN
제조업체:
패키지:
8-DIP
배치:
-
설명:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.0805
$2.0805
10
$1.86675
$18.6675
25
$1.76092
$44.023
100
$1.408755
$140.8755
250
$1.232644
$308.161
500
$1.197418
$598.709
1000
$0.950902
$950.902
2500
$0.915676
$2289.19
5000
$0.88046
$4402.3
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | 650V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Series | FPS™ |
| Control Features | - |
| Power (Watts) | 35 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Frequency - Switching | 67kHz |
| Voltage - Start Up | 12 V |
| Mfr | onsemi |
| Duty Cycle | 67% |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 7.5V ~ 26V |
| Base Product Number | FSL146 |