RFE/Fuzetec
제품 번호:
FSMD110-24R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RESETTABLE FUSE - SMD, 1812 SIZE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
50
$0.2375
$11.875
100
$0.171
$17.1
250
$0.152
$38
500
$0.133
$66.5
1000
$0.114
$114
1500
$0.0855
$128.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 24V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 1.1 A |
| Height - Seated (Max) | - |
| Approval Agency | cUL, TUV, UL |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 100 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) |
| Product Status | Active |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 200 mOhms |
| Ratings | - |
| Series | FSMD1812 |
| Type | - |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Thickness (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 60 mOhms |
| Mfr | RFE/Fuzetec |
| Current - Trip (It) | 2.2 A |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 500 ms |