FTDI, Future Technology Devices International Ltd
제품 번호:
FT234XD-T
패키지:
12-DFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC USB SERIAL UART 12DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.147
$2.147
25
$2.0805
$52.0125
100
$2.014
$201.4
250
$1.8335
$458.375
500
$1.674375
$837.1875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 8mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-DFN (3x3) |
| Standards | USB 2.0 |
| Function | Bridge, USB to UART |
| Series | - |
| Package / Case | 12-VFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 5.5V |
| Mfr | FTDI, Future Technology Devices International Ltd |
| Package | Tray |
| Protocol | USB |
| Interface | UART |
| Base Product Number | FT234XD |