FW-07-03-L-D-110-075
Samtec Inc.
제품 번호:
FW-07-03-L-D-110-075
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
CONN HDR 14POS 0.05 STACK SMD
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color Black
Length - Post (Mating) 0.075" (1.905mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.185" (4.699mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.110" (2.794mm)