FW-23-03-L-D-260-100
Samtec Inc.
제품 번호:
FW-23-03-L-D-260-100
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 46
Color Black
Length - Post (Mating) 0.100" (2.540mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.360" (9.144mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.260" (6.604mm)