FW-50-04-G-D-340-080
Samtec Inc.
제품 번호:
FW-50-04-G-D-340-080
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
CONN HDR 100POS 0.05 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 100
Color Black
Length - Post (Mating) 0.080" (2.032mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.510" (12.954mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, FW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.340" (8.636mm)
Length - Tail 0.090" (2.286mm)