Techflex
제품 번호:
FWF0.75TB25
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SELF WRAP 3/4" X 25' BLACK/WHITE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$52.44
$52.44
5
$49.1625
$245.8125
10
$45.885
$458.85
20
$43.59075
$871.815
50
$42.6075
$2130.375
100
$41.62425
$4162.425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -70°C ~ 125°C |
| Color | Black, White |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Liquid Protection | Gasoline Resistant |
| Material Flammability Rating | UL VW-1 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Split Flexible Tube |
| Series | Flexo® Wrap FR |
| Type | Self Wrap |
| Length | 25.00' (7.62m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | - |
| Mfr | Techflex |
| Environment Protection | - |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | 0.750" (19.05mm) |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant |
| Features | Chemical Resistant, Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip |
| Wall Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | - |
| Package | Spool |
| Width | - |
| Base Product Number | FWF0 |
| Heat Protection | Flame Retardant |