G125-2042696L0
Harwin Inc.
제품 번호:
G125-2042696L0
제조업체:
Harwin Inc.
설명:
CONN RCPT HSG 26POS 1.25MM
재고 : 485
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Color -
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.049" (1.25mm)
Fastening Type Latch Holder
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Series Gecko
Note Contacts Not Included
Connector Type Receptacle
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.049" (1.25mm)