Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G2R-1A-E-T130 DC24
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.17
$8.17
10
$7.6627
$76.627
25
$6.81112
$170.278
50
$6.47064
$323.532
100
$6.12997
$612.997
250
$5.448896
$1362.224
500
$5.108321
$2554.1605
1000
$4.767774
$4767.774
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 380VAC, 125VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 16 A |
| Coil Current | 21.8 mA |
| Coil Resistance | 1.1 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 3.6 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G2R |
| Operate Time | 15 ms |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | G2R-1A |