Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G2RK-2 DC12 BY OMI
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.6305
$10.6305
10
$9.96645
$99.6645
25
$8.85856
$221.464
50
$8.41567
$420.7835
100
$7.97278
$797.278
250
$7.086962
$1771.7405
450
$6.644006
$2989.8027
950
$6.201078
$5891.0241
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 380VAC, 125VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 3 A |
| Coil Current | 70.6 mA |
| Coil Resistance | 170 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G2R |
| Operate Time | 20 ms |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Must Operate Voltage | 8.4 VDC |
| Release Time | 20 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Latching, Dual Coil |
| Package | Tray |
| Base Product Number | G2RK-2 D |