Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G3VM-355CR
패키지:
8-DIP
배치:
-
설명:
RELAY SPST-NO/NC 120MA 0-350V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.17
$8.17
10
$7.6627
$76.627
25
$6.8115
$170.2875
50
$6.47102
$323.551
100
$6.13035
$613.035
250
$5.449238
$1362.3095
500
$5.108644
$2554.322
1000
$4.768069
$4768.069
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Current | 120 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NO + SPST-NC (1 Form A and B) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 350 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Series | G3VM |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 25 Ohms |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.15VDC |
| Base Product Number | G3VM |