Panduit Corp
제품 번호:
G4X5WH6
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
WIRE DUCT SLOTTED SCREW 6' WHITE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$127.6515
$127.6515
10
$123.9997
$1239.997
25
$120.35284
$3008.821
50
$116.70598
$5835.299
100
$113.058835
$11305.8835
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Color | White |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type G |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 5.000" (127.00mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 4.250" (107.95mm) |
| Base Product Number | G4X5WH |