Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G5LE-14-ASI DC24
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6625
$1.6625
10
$1.558
$15.58
25
$1.38472
$34.618
40
$1.315512
$52.62048
80
$1.246286
$99.70288
230
$1.107786
$254.79078
500
$1.038559
$519.2795
1000
$0.969323
$969.323
5000
$0.934705
$4673.525
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 125VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Coil Current | 16.7 mA |
| Coil Resistance | 1.44 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class B |
| Series | G5LE |
| Operate Time | 10 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tray |
| Base Product Number | G5LE-14 |