Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G6AK-234P-ST-US-DC24
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.9395
$8.9395
10
$8.38375
$83.8375
25
$7.45256
$186.314
50
$7.07997
$353.9985
100
$6.70738
$670.738
250
$5.962086
$1490.5215
500
$5.589477
$2794.7385
1000
$5.21684
$5216.84
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 220VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 1 A |
| Coil Current | 7.5 mA |
| Coil Resistance | 3.2 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G6A |
| Operate Time | 5 ms |
| Contact Material | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Latching, Dual Coil |
| Package | Tube |
| Base Product Number | G6A |