Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G6AU-234P-ST-US-DC24
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.7545
$6.7545
10
$6.3308
$63.308
25
$5.62742
$140.6855
50
$5.34603
$267.3015
100
$5.064735
$506.4735
250
$4.501974
$1125.4935
500
$4.220603
$2110.3015
1000
$3.939232
$3939.232
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 220VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 1 A |
| Coil Current | 4.2 mA |
| Coil Resistance | 5.76 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G6A |
| Operate Time | 5 ms |
| Contact Material | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Latching, Single Coil |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | G6A |