Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G6BK-1114P-1-US-DC24
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.996
$12.996
10
$11.5482
$115.482
25
$10.97098
$274.2745
50
$10.39357
$519.6785
100
$9.816065
$981.6065
250
$8.949988
$2237.497
500
$8.372559
$4186.2795
1000
$7.939492
$7939.492
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 380VAC, 125VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 5 A |
| Coil Current | 11.7 mA |
| Coil Resistance | 2 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G6B |
| Operate Time | 10 ms |
| Contact Material | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 10 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Latching, Dual Coil |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | G6BK-1114 |