Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G6E-134P-ST-US-DC9
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 9VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.536
$6.536
10
$6.12655
$61.2655
25
$5.44578
$136.1445
50
$5.1737
$258.685
100
$4.901335
$490.1335
250
$4.356776
$1089.194
500
$4.084468
$2042.234
1000
$3.81217
$3812.17
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 220VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 2 A |
| Coil Current | 22.2 mA |
| Coil Resistance | 405 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.9 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G6E |
| Operate Time | 5 ms |
| Contact Material | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 9VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Must Operate Voltage | 6.3 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | G6E |