Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G6E-134P-US DC5
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 5VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.358
$5.358
10
$5.02645
$50.2645
25
$4.46766
$111.6915
50
$4.24422
$212.211
100
$4.020875
$402.0875
250
$3.57409
$893.5225
500
$3.350707
$1675.3535
1000
$3.127324
$3127.324
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 220VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 2 A |
| Coil Current | 40 mA |
| Coil Resistance | 125 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G6E |
| Operate Time | 5 ms |
| Contact Material | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Must Operate Voltage | 3.5 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | G6E |