Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G6K-2F-RF-T-TR03-DC5
패키지:
-
배치:
-
설명:
SIGNAL RELAYS - SMT TAPE & REEL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
300
$16.929
$5078.7
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Coil Power | 100mW |
| Switching Voltage | 125VAC, 60VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 1 A |
| Termination Style | Gull Wing |
| Coil Current | 21.1 mA |
| Coil Resistance | 237 Ohms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Series | G6K-RF |
| Operate Time | 3 ms |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Contact Material | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Release Time | 3 ms |
| Must Operate Voltage | 4 VDC |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Box |