Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G6KU-2F-Y DC3
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY TELECOM DPDT 1A 3VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.7025
$4.7025
10
$4.41275
$44.1275
25
$3.92236
$98.059
40
$3.726375
$149.055
80
$3.5302
$282.416
230
$3.137974
$721.73402
500
$2.941846
$1470.923
1000
$2.745728
$2745.728
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 125VAC, 60VDC - Max |
| Termination Style | Gull Wing |
| Contact Rating (Current) | 1 A |
| Coil Current | 33 mA |
| Coil Resistance | 91 Ohms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Relay Type | Telecom |
| Coil Insulation | - |
| Series | G6K |
| Operate Time | 3 ms |
| Contact Material | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 3VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Must Operate Voltage | 2.25 VDC |
| Release Time | 3 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Latching, Single Coil |
| Package | Tray |
| Base Product Number | G6K |