Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G6L-1F-TRDC3
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY TELECOM SPST 1A 3VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.23
$3.23
10
$3.0267
$30.267
25
$2.69078
$67.2695
50
$2.55607
$127.8035
100
$2.42155
$242.155
250
$2.15251
$538.1275
500
$2.01799
$1008.995
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 125VAC, 60VDC - Max |
| Termination Style | Gull Wing |
| Contact Rating (Current) | 1 A |
| Coil Current | 60 mA |
| Coil Resistance | 50 Ohms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.3 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type | Telecom |
| Coil Insulation | - |
| Series | G6L |
| Operate Time | 5 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 3VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Must Operate Voltage | 2.25 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | G6L |