Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G6RL-1 DC48
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 48V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.3675
$5.3675
10
$5.0293
$50.293
25
$4.47032
$111.758
50
$4.24688
$212.344
100
$4.02325
$402.325
250
$3.576256
$894.064
500
$3.35274
$1676.37
1000
$3.129214
$3129.214
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC - Nom |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 8 A |
| Coil Current | 5 mA |
| Coil Resistance | 9.6 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 4.8 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G6RL |
| Operate Time | 10 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Coil Voltage | 48VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Must Operate Voltage | 33.6 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | G6RL-1 D |