Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G6SK-2 DC12
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY TELECOM DPDT 2A 12VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.617
$4.617
10
$4.3244
$43.244
25
$3.8437
$96.0925
50
$3.65161
$182.5805
100
$3.459425
$345.9425
250
$3.074998
$768.7495
500
$2.882832
$1441.416
1000
$2.690638
$2690.638
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 220VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 2 A |
| Coil Current | 16.7 mA |
| Coil Resistance | 720 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Relay Type | Telecom |
| Coil Insulation | - |
| Series | G6S |
| Operate Time | 4 ms |
| Contact Material | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 4 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Latching, Dual Coil |
| Package | Tube |
| Base Product Number | G6S |