Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
G7L-1A-B DC12
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.527
$21.527
10
$19.13395
$191.3395
25
$18.1773
$454.4325
50
$17.22065
$861.0325
100
$16.263905
$1626.3905
250
$14.828816
$3707.204
500
$13.872128
$6936.064
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C |
| Switching Voltage | 250VAC - Max |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Contact Rating (Current) | 30 A |
| Coil Current | 158 mA |
| Coil Resistance | 75 Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.8 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | G7L |
| Operate Time | 30 ms |
| Contact Material | Silver Tin Indium (AgSnIn) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 30 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | G7L-1A |