/ Ceramic Capacitors / GA0603A3R9DEAAO34G
minImg
GA0603A3R9DEAAO34G
Vishay Vitramon
제품 번호:
GA0603A3R9DEAAO34G
설명:
CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 0603
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.038" (0.97mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 3.9 pF