Taiwan Semiconductor Corporation
제품 번호:
GBU2506
패키지:
GBU
배치:
-
설명:
BRIDGE RECT 1PHASE 800V 25A GBU
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.2895
$2.2895
10
$1.9019
$19.019
100
$1.514015
$151.4015
500
$1.281113
$640.5565
1000
$1.087
$1087
2000
$1.03265
$2065.3
5000
$0.993824
$4969.12
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 800 V |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | GBU |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 800 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-SIP, GBU |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.2 V @ 25 A |
| Mfr | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 25 A |
| Base Product Number | GBU2506 |