Panjit International Inc.
제품 번호:
GBU2510H_T0_00601
패키지:
GBU-2
배치:
-
설명:
GBU PACKAGE, 15A/1000V HIGH TJ 1
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.2635
$1.2635
10
$1.03645
$10.3645
100
$0.80598
$80.598
500
$0.683164
$341.582
1000
$0.55651
$556.51
2000
$0.523887
$1047.774
5000
$0.49894
$2494.7
10000
$0.475912
$4759.12
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 1 kV |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | GBU-2 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 1000 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-SIP, GBU |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.05 V @ 12.5 A |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 25 A |
| Base Product Number | GBU2510 |