CUI Devices
제품 번호:
GC0281M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SPEAKR 8OHM 100MW TOP PORT 112DB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.945
$2.945
10
$2.432
$24.32
25
$2.24428
$56.107
40
$2.107812
$84.31248
80
$1.976475
$158.118
440
$1.705117
$750.25148
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 0 Hz ~ 2.8 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Termination | Solder Eyelet(s) |
| Size / Dimension | 1.102" Dia (28.00mm) |
| Product Status | Active |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | GC |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 100 mW |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 200 mW |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Cone | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - dBA | 112.00 |