Comus International
제품 번호:
GC2717 - 2530
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH REED SPST-NO 500MA 500V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.2445
$1.2445
10
$1.16565
$11.6565
25
$1.03626
$25.9065
50
$0.98439
$49.2195
100
$0.932615
$93.2615
250
$0.829008
$207.252
500
$0.777195
$388.5975
1000
$0.725382
$725.382
5000
$0.699476
$3497.38
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Carry | 1A (AC/DC) |
| Current - Switching | 500mA (AC/DC) |
| Termination Style | Axial |
| Voltage - Switching DC | 500 V |
| Voltage - Switching AC | 500 V |
| Circuit | SPST-NO |
| Height Above Board | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Operate Range | 25 ~ 30AT |
| Series | GC2717 |
| Length - Overall | 2.165" (55.00mm) |
| Type | Glass Body Reed |
| Power - Rated | 10VA |
| Mfr | Comus International |
| Release Time | 0.1 ms |
| Capacitance | 0.5 pF |
| Size - Body | 0.102" Dia x 0.748" L (2.60mm x 19.00mm) |
| Package | Bulk |
| Release Range | 5AT |
| Base Product Number | GC2717 |